VINTAGE VANILLA

222 hodnotení

VitaVape Vintage vannila je tou správnou voľbou po náročnom pracovnom dni. Ide o spojenie príjemnej chuti vanilky s decentným nádychom Matcha zeleného čaju. Každé potiahnutie bude ako sladká vanilková zmrzlina zapitá lahodnou šálkou zeleného čaju. Dokážete si predstaviť túto netradičnú kombináciu? Rozhodne ju musíte vyskúšať! Pohodlie a sloboda s jednorazovým inhalátorom Vita Vape je revolúcia v fajčení.

Dostupnosť Skladem (>5 ks)
€10,50
VINTAGE VANILLA
222 hodnotení
Banner7
4,2 222 hodnotení

DÁVKOVANIE: Inhalátor obsahuje až 400 - 500 potiahnutí (v závisloslosti na sile ťahu). Používať ho môžete kedykoľvek počas dňa.

ZLOŽENIE: (1,2 ML) 1x kapsule obsahuje: glycerol, vitamín A, vitamín B2, vitamín B6, vitamín B12, extrakt z vanilky a valeriány lekárskej.

VAROVANIE: Tieto produkty nie sú určené na diagnostiku, liečbu, liečenie alebo prevenciu akejkolvek choroby. Tieto vyhlásenia neboli hodnotené správou potravín a liečiv. Uchovávajte mimo dosahu detí. Neužívajte, ak ste tehotná alebo dojčíte. Toto nie je doplnok stravy.

Zákaz predaja osobám mladším ako 18 rokov!

Obal bol vyrobený z recyklovaného materiálu. Nevyhadzujte do komunálneho odpadu. Elektronické zariadenie zlikvidujte ako elektroodpad v súlade so zákonom o odpadoch a smernice EÚ.

Dodatočné parametre

Kategória: VITAMÍNOVÉ INHALÁTORY
Hmotnosť: 0.02 kg