COLA - by Queen Plačková

162 hodnotení

Limitovaná edícia príchute od Vita Vape v spolupráci s influencerkou a kráľovnou Instagramu Queen Plačkovou. Táto edícia je v exkluzívnej príchuti Cola! Pokiaľ milujete sviežu chuť Coca-Coly, túto príchuť si jednoducho musíte vyskúšať. S kapacitou až 400 – 500 potiahnutí v jednej cigarete, vám dlho vydrží a môžete si užiť vapovanie naplno. Navyše, vďaka nášmu kvalitnému liquidu si užijete dokonalú chuťovú harmóniu a príjemný HIT v krku aj pľúcach. Táto limitovaná edícia vám prinesie nezabudnuteľný zážitok a príchuť si zamilujete.

Dostupnosť Skladem (>5 ks)
€10,50
COLA - by Queen Plačková
162 hodnotení
eshop cola 800x800
Tip
Banner7
4,1 162 hodnotení

DÁVKOVANIE: Inhalátor obsahuje až 400 - 500 potiahnutí (v závisloslosti na sile ťahu). Používať ho môžete kedykoľvek počas dňa.

ZLOŽENIE: (1,2 ML) 1x kapsule obsahuje: glycerol, vitamín A, vitamín B2, vitamín B6, vitamín B12, kola, citrón.

VAROVANIE: Tieto produkty nie sú určené na diagnostiku, liečbu, liečenie alebo prevenciu akejkolvek choroby. Tieto vyhlásenia neboli hodnotené správou potravín a liečiv. Uchovávajte mimo dosahu detí. Neužívajte, ak ste tehotná alebo dojčíte. Toto nie je doplnok stravy.

Zákaz predaja osobám mladším ako 18 rokov!

Obal bol vyrobený z recyklovaného materiálu. Nevyhadzujte do komunálneho odpadu. Elektronické zariadenie zlikvidujte ako elektroodpad v súlade so zákonom o odpadoch a smernice EÚ.

Dodatočné parametre

Kategória: VITAMÍNOVÉ INHALÁTORY
Hmotnosť: 0.02 kg