WATERMELON

Vodný melón má v obľube snáď každý. Na tento nemusíte poklepávať, či je zrelý a sladký, pretože dokonalú sladkú chuť sme vo VitaVape vyriešili za vás. Táto príchuť je zárukou osviežujúceho zážitku vašich chuťových pohárikov. Inhalátor je navrhnutý v luxusnom dizajne, pretože dobre vieme, že si zakladáte na vašom štýle. Táto príchuť zaručene dodá užívateľovi energiu a radosť. Posuňte vapovanie na novú úroveň s vodným melónom!

Dostupnosť Skladem (>5 ks)
€10,50
WATERMELON
Banner7

DÁVKOVANIE: Inhalátor obsahuje až 400 - 500 potiahnutí (v závisloslosti na sile ťahu). Používať ho môžete kedykoľvek počas dňa.

ZLOŽENIE: (1,2 ML) 1x kapsule obsahuje: glycerol, vitamín A, vitamín B2, vitamín B6, vitamín B12, melónová esencia.

VAROVANIE: Tieto produkty nie sú určené na diagnostiku, liečbu, liečenie alebo prevenciu akejkolvek choroby. Tieto vyhlásenia neboli hodnotené správou potravín a liečiv. Uchovávajte mimo dosahu detí. Neužívajte, ak ste tehotná alebo dojčíte. Toto nie je doplnok stravy.

Zákaz predaja osobám mladším ako 18 rokov!

Obal bol vyrobený z recyklovaného materiálu. Nevyhadzujte do komunálneho odpadu. Elektronické zariadenie zlikvidujte ako elektroodpad v súlade so zákonom o odpadoch a smernice EÚ.

 

Dodatočné parametre

Kategória: VITAMÍNOVÉ INHALÁTORY
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.02 kg