FRESH MINT

Zbavte sa stresu a uvoľnite sa s našou novou príchuťou mäty a eukalyptu! Vitamínový inhalátor od Vita Vape prináša až 400 – 500 potiahnutí a silná batéria v kombinácii s kvalitným liquidom ponúka dokonalý zážitok vapovania. Pri každom potiahnutí si užijete príjemný a extra chladivý pocit, ktorý uspokojí aj náročnejších a skúsených fajčiarov. A nesporné výhody vapovania doceníte nielen vy, ale aj vaše okolie - bez popolu, bez zápachu, bez špinavých popolníkov! Mäta s eukalyptom poskytuje sviežu chuť a osvieženie pre vaše zmysly. Vdychujte hlboko a pocítite, ako vám eukalyptový olej dodáva svoj povestný účinok na dýchacie cesty, zatiaľ čo mätová aróma vám dodáva sviežosť.

Dostupnosť Skladem (>5 ks)
€10,50
FRESH MINT
Banner7

DÁVKOVANIE: Inhalátor obsahuje až 400 - 500 potiahnutí (v závisloslosti na sile ťahu). Používať ho môžete kedykoľvek počas dňa.

ZLOŽENIE: (1,2 ML) 1x kapsule obsahuje: glycerol, vitamín A, vitamín B2, vitamín B6, vitamín B12, mentol, mätový olej.

VAROVANIE: Tieto produkty nie sú určené na diagnostiku, liečbu, liečenie alebo prevenciu akejkolvek choroby. Tieto vyhlásenia neboli hodnotené správou potravín a liečiv. Uchovávajte mimo dosahu detí. Neužívajte, ak ste tehotná alebo dojčíte. Toto nie je doplnok stravy.

Zákaz predaja osobám mladším ako 18 rokov!

Obal bol vyrobený z recyklovaného materiálu. Nevyhadzujte do komunálneho odpadu. Elektronické zariadenie zlikvidujte ako elektroodpad v súlade so zákonom o odpadoch a smernice EÚ.

Dodatočné parametre

Kategória: VITAMÍNOVÉ INHALÁTORY
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.02 kg