PIŇA COLADA

Pripravte sa na tropickú búrku s našou príchuťou Piña Colada! Jednorazová elektronická cigareta od VitaVape vám ponúka dokonalý spôsob, ako si vychutnať chuťovú explóziu sladkého ananásu s kokosovou krémovosťou, ktorá vás prenesie na biele pláže s tyrkysovým morom. Užívajte si pocit exotickej dovolenky kdekoľvek a kedykoľvek.

Dostupnosť Skladem (>5 ks)
€10,50
PIŇA COLADA
Banner7

DÁVKOVANIE: Inhalátor obsahuje až 400 - 500 potiahnutí (v závisloslosti na sile ťahu). Používať ho môžete kedykoľvek počas dňa.

ZLOŽENIE: (1,2 ML) 1x kapsule obsahuje: glycerol, vitamín A, vitamín B2, vitamín B6, vitamín B12, kokosový a ananásový extrakt.

VAROVANIE: Tieto produkty nie sú určené na diagnostiku, liečbu, liečenie alebo prevenciu akejkolvek choroby. Tieto vyhlásenia neboli hodnotené správou potravín a liečiv. Uchovávajte mimo dosahu detí. Neužívajte, ak ste tehotná alebo dojčíte. Toto nie je doplnok stravy.

Zákaz predaja osobám mladším ako 18 rokov!

Obal bol vyrobený z recyklovaného materiálu. Nevyhadzujte do komunálneho odpadu. Elektronické zariadenie zlikvidujte ako elektroodpad v súlade so zákonom o odpadoch a smernice EÚ.

Dodatočné parametre

Kategória: VITAMÍNOVÉ INHALÁTORY
Hmotnosť: 0.02 kg