Pripravujeme pre Vás nové služby vrátane PPL dopravy.

BERRY

439 hodnotení

Ponorte sa do sladkého sveta s našou novou príchuťou lesných bobúľ! Jednorazová elektronická cigareta od Vita Vape obsahuje až 400 - 500  potiahnutí as kvalitným liquidom a arómou vám ponúka dokonalý chuťový zážitok. Príchuť berry obsahuje sladkú ovocnú zmes čierneho ribízu a lesných čučoriedok. Pri každom potiahnutí si užijete príjemný HIT, ktorý dokonale uspokojí vašu chuť po poriadnom a silnom potiahnutí. A nezabúdajme na všetky tie skvelé výhody vapovania - bez popolu, bez zápachu, bez špinavých popolníkov! Dajte si pauzu od klasických cigariet a vyskúšajte našu jednorazovku – rozhodne to stojí za to!

Dostupnosť Skladem (>5 ks)
€10,50
BERRY
439 hodnotení
Banner7
4,3 439 hodnotení

DÁVKOVANIE: Inhalátor obsahuje až 400 - 500 potiahnutí (v závisloslosti na sile ťahu). Používať ho môžete kedykoľvek počas dňa.

ZLOŽENIE: (1,2 ML) 1x kapsule obsahuje: glycerol, vitamín A, vitamín B2, vitamín B6, vitamín B12, extrakt z čučoriedky, extrakt z čiernych ríbezlí.

VAROVANIE: Tieto produkty nie sú určené na diagnostiku, liečbu, liečenie alebo prevenciu akejkolvek choroby. Tieto vyhlásenia neboli hodnotené správou potravín a liečiv. Uchovávajte mimo dosahu detí. Neužívajte, ak ste tehotná alebo dojčíte. Toto nie je doplnok stravy.

Zákaz predaja osobám mladším ako 18 rokov!

Obal bol vyrobený z recyklovaného materiálu. Nevyhadzujte do komunálneho odpadu. Elektronické zariadenie zlikvidujte ako elektroodpad v súlade so zákonom o odpadoch a smernice EÚ.

Dodatočné parametre

Kategória: VITAMÍNOVÉ INHALÁTORY
Hmotnosť: 0.02 kg