Banana & Strawberry

86 hodnotení

Vyskúšajte našu skvelú príchuť banánu v dokonalej harmónii s jahodou v jednorazovej elektronickej cigarete od Vita Vape! Elektrónka, ktorá vám umožní užiť si svoju obľúbenú kombináciu príchutí bez zbytočného stresu. S kapacitou až 400 - 500 potiahnutí v jednej cigarete, sa nebudete musieť starať o žiadne nabíjanie ani dopĺňanie tekutiny. Stačí ju iba vybaliť a užiť si svoju chuťovú explóziu. Kvalitné príchute a pohodlnosť použitia vám zaistia dokonalý dymový zážitok.

Dostupnosť Skladem (>5 ks)
€10,50
Banana & Strawberry
86 hodnotení
Banner7
3,7 86 hodnotení

DÁVKOVANIE: Inhalátor obsahuje až 400 - 500 potiahnutí (v závisloslosti na sile ťahu). Používať ho môžete kedykoľvek počas dňa.

ZLOŽENIE: (1,2 ML) 1x kapsule obsahuje: glycerol, vitamín A, vitamín B2, vitamín B6, vitamín B12, banánový a jahodový extrakt.

VAROVANIE: Tieto produkty nie sú určené na diagnostiku, liečbu, liečenie alebo prevenciu akejkolvek choroby. Tieto vyhlásenia neboli hodnotené správou potravín a liečiv. Uchovávajte mimo dosahu detí. Neužívajte, ak ste tehotná alebo dojčíte. Toto nie je doplnok stravy.

Zákaz predaja osobám mladším ako 18 rokov!

Obal bol vyrobený z recyklovaného materiálu. Nevyhadzujte do komunálneho odpadu. Elektronické zariadenie zlikvidujte ako elektroodpad v súlade so zákonom o odpadoch a smernice EÚ.

Dodatočné parametre

Kategória: VITAMÍNOVÉ INHALÁTORY
Hmotnosť: 0.02 kg