STRESS

Dejte stresu sbohem! S příchutí Stress od VitaVape si užijete lahodnou chuť kakaa s osvěžující mátou. Tento liquid je jasným příkladem perfektně vybalancované chuti, kde mimo kakaa a máty patří k hlavním ingrediencí také esenciální olej z růže a výtažek z pepřovníku opojného (Kava kava). Tato kombinace přírodních surovin má příznivý vliv na hladinu stresu a uspokojení mysli. Zapomeňte na všechny starosti a vychutnejte si tuto výjimečnou kombinaci příchutí.

Dostupnosť Skladem (>5 ks)
€10,50
STRESS
Banner7

DÁVKOVANIE: Inhalátor obsahuje až 400 - 500 potiahnutí (v závisloslosti na sile ťahu). Používať ho môžete kedykoľvek počas dňa.

ZLOŽENIE: (1,2 ML) 1x kapsule obsahuje: glycerol, vitamín A, vitamín B2, vitamín B6, vitamín B12, kakaový extrakt.

VAROVANIE: Tieto produkty nie sú určené na diagnostiku, liečbu, liečenie alebo prevenciu akejkolvek choroby. Tieto vyhlásenia neboli hodnotené správou potravín a liečiv. Uchovávajte mimo dosahu detí. Neužívajte, ak ste tehotná alebo dojčíte. Toto nie je doplnok stravy.

Zákaz predaja osobám mladším ako 18 rokov!

Obal bol vyrobený z recyklovaného materiálu. Nevyhadzujte do komunálneho odpadu. Elektronické zariadenie zlikvidujte ako elektroodpad v súlade so zákonom o odpadoch a smernice EÚ.

 

  

 

 

Vzhľadom k tomu, že nepatrí produkty VitaCig® medzi oficiálne uznávaná liečivá, doplnky stravy, ani vitamínové a lekárske prostriedky, nie sú určené na liečbu alebo prevenciu akejkoľvek choroby či stavu. Slúži len ako podporný doplnok.

 

Upozornenie: Kvapalina je zložená z 90% prírodným rastlinným glycerínom a z 10% propylénglykolu, ten nie je určený pre užívanie v tekutom stave! Preto pri používaní dbajte opatrnosti a overte, že náplň z inhalátora nevyteká. Prípravky uchovávajte mimo dosahu detí a domácich zvierat. Užívať by ho nemali tehotné a dojčiace ženy.

Dodatočné parametre

Kategória: VITAMÍNOVÉ INHALÁTORY
Hmotnosť: 0.02 kg