Co je VitaVape?

Co je VitaVape?

VITAVAPE® je unikátní aromaterapeutický inhalátor, jehož náplň NEOBSAHUJE NIKOTIN ANI TABÁK a je naopak obohacen o vitamíny a ředěné esenciální oleje. Každý inhalátor VITAVAPE® je plný rozmanitých chutí a svými účinky přispívá ke zlepšení nálady. Prožívejte své emoce s každou jedinečnou směsí VITAVAPE®.

Je užívání produktů VitaVape® bezpečné?

Používání aromaterapeutických inhalátorů VitaVape® je bezpečné, neboť neobsahují žádné škodlivé látky. Všechny aroma inhalátory VitaVape® neobsahují nikotin, tabák, dehet ani znečišťující látky. Mějte na paměti, že byste je neměli užívat jako lék, zdroj vitaminů
nebo doplněk stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat. Produkty VitaVape® neužívejte, pokud trpíte astmatem
či alergiemi. Neužívejte je ani v případě, že jste těhotná nebo kojíte. Na našich zákaznících nám záleží a chceme pro vás jen to nejlepší.

 

VitaVape Vás odnaučí kouřit.

Přestat s kouřením a nekouřit je velký úspěch. VitaVape® vám nabízí vše, co se vám na kouření tak líbí, ale bez tabákového kouře a nepříjemného cigaretového zápachu. Potáhněte do úst a vychutnejte si chvilku pohody. Nádech, výdech... Zkuste si to sami!

 

Široká škála úžasných příchutí!

Nabízíme širokou škálu oblíbených příchutí, které si zamilujete, stačí si jen vybrat podle Vaší oblíbenosti.