SWEET STRAWBERRY

Príchuť sladkej jahody s chladivou koncovkou pridanej mäty je výnimočná a veľmi obľúbená kombinácia. Sladká príchuť jahodovej arómy poskytuje možnosť dlhého a upokojujúceho inhalovania a pridaná mäta vždy skvele osvieži. Užite si jednoduchosť a pohodlie jednorazových vitamínových inhalátorov, ktoré vám ponúkajú bezproblémové vapovanie bez nutnosti nabíjania alebo doplňovania e-liquidu. Neobťažujte seba a svoje okolie nepríjemným zápachom z cigariet a užívajte si VitaVape naplno kdekoľvek a kedykoľvek.

Dostupnosť Skladem (>5 ks)
€10,50
SWEET STRAWBERRY

DÁVKOVANIE: Inhalátor obsahuje až 400 - 500 potiahnutí (v závisloslosti na sile ťahu). Používať ho môžete kedykoľvek počas dňa.

ZLOŽENIE: (1,2 ML) 1x kapsule obsahuje: glycerol, vitamín A, vitamín B2, vitamín B6, vitamín B12, jahodový extrakt, mentolový extrakt.

VAROVANIE: Tieto produkty nie sú určené na diagnostiku, liečbu, liečenie alebo prevenciu akejkolvek choroby. Tieto vyhlásenia neboli hodnotené správou potravín a liečiv. Uchovávajte mimo dosahu detí. Neužívajte, ak ste tehotná alebo dojčíte. Toto nie je doplnok stravy.

Zákaz predaja osobám mladším ako 18 rokov!

Obal bol vyrobený z recyklovaného materiálu. Nevyhadzujte do komunálneho odpadu. Elektronické zariadenie zlikvidujte ako elektroodpad v súlade so zákonom o odpadoch a smernice EÚ.

Dodatočné parametre

Kategória: VITAMÍNOVÉ INHALÁTORY
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.02 kg