COOL CITRUS

Príchuť Cool citrus je jasnou voľbou pre všetkých, ktorí sa vyžívajú v sladkom svete exotických citrusových plodov. Hlavnou zložkou je pomarančový extrakt obohatený o grapefruitový olej. Tento jednorazový vitamínový inhalátor vám umožní vychutnať si sviežu kombináciu citrusových plodov, ktorá vždy osvieži. S kapacitou až 400 - 500 potiahnutí v jednom vitamínovom inhalátore, si môžete užiť túto osviežujúcu príchuť kedykoľvek budete chcieť - bez nabíjania a dolievania liquidu.

Dostupnosť Skladem (>5 ks)
€10,50
COOL CITRUS

DÁVKOVANIE: Inhalátor obsahuje až 400 - 500 potiahnutí (v závisloslosti na sile ťahu). Používať ho môžete kedykoľvek počas dňa.

ZLOŽENIE: (1,2 ML) 1x kapsule obsahuje: glycerol, vitamín A, vitamín B2, vitamín B6, vitamín B12, grapefruitový olej, pomarančový olej, citrónový olej.

VAROVANIE: Tieto produkty nie sú určené na diagnostiku, liečbu, liečenie alebo prevenciu akejkolvek choroby. Tieto vyhlásenia neboli hodnotené správou potravín a liečiv. Uchovávajte mimo dosahu detí. Neužívajte, ak ste tehotná alebo dojčíte. Toto nie je doplnok stravy.

Zákaz predaja osobám mladším ako 18 rokov!

Obal bol vyrobený z recyklovaného materiálu. Nevyhadzujte do komunálneho odpadu. Elektronické zariadenie zlikvidujte ako elektroodpad v súlade so zákonom o odpadoch a smernice EÚ.

Dodatočné parametre

Kategória: VITAMÍNOVÉ INHALÁTORY
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.02 kg