SLIM (hubnutí)

VitaVape slim je príchuť nabitá ázijskými bylinkami. Tieto magické byliny potláčajú chuť do jedla a napomáhajú zefektívniť vaše chudnutie. Hlavnou zložkou je obľúbený konjakový koreň, čo je alternatívne pomenovanie Glukomanánu (vlákniny derivované z koreňa rastliny Zmijovce konjakového). Jedno z využitia konjakového koreňa zahŕňa metódu na stimuláciu a znižovanie hmotnosti, znižovanie cholesterolu a hladiny curku v krvi. Navyše inhalátor obsahuje aj extrakt garcinie kambodžskej, ktorá sa v Ázii využíva už stáročia na navodenie pocitu sýtosti. Prichuť Slim je dokonalým prepojením príjemného s užitočným.

Dostupnosť Skladem (>5 ks)
€10,50
SLIM (hubnutí)
Banner7

DÁVKOVANIE: Inhalátor obsahuje až 400 - 500 potiahnutí (v závisloslosti na sile ťahu). Používať ho môžete kedykoľvek počas dňa.

ZLOŽENIE: (1,2 ML) 1x kapsule obsahuje: glycerol, vitamín A, vitamín B2, vitamín B6, vitamín B12, kaktus hoodia, hľuza konjac.

VAROVANIE: Tieto produkty nie sú určené na diagnostiku, liečbu, liečenie alebo prevenciu akejkolvek choroby. Tieto vyhlásenia neboli hodnotené správou potravín a liečiv. Uchovávajte mimo dosahu detí. Neužívajte, ak ste tehotná alebo dojčíte. Toto nie je doplnok stravy.

Zákaz predaja osobám mladším ako 18 rokov!

Obal bol vyrobený z recyklovaného materiálu. Nevyhadzujte do komunálneho odpadu. Elektronické zariadenie zlikvidujte ako elektroodpad v súlade so zákonom o odpadoch a smernice EÚ.

Dodatočné parametre

Kategória: VITAMÍNOVÉ INHALÁTORY
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.02 kg