VITA GO + 4KS náplní SWEET STRAWBERRY

Vitavape® VitaGO je nabíjateľná, umožňuje doplňať všetky príchute určeny pro VítaGO. V tomto balení sú zahrnuté 4ks náplní s príchuťou SWEET STRAWBERRY.

Dostupnosť Skladem (>5 ks)
€23,10
VITA GO + 4KS náplní SWEET STRAWBERRY
Víta GO sweet strawberry 000000 kopie
Novinka

Vitavape® VitaGO je nabíjateľná, umožňuje doplňať všetky príchute určeny pro VítaGO. V tomto balení sú zahrnuté 4ks náplní s príchuťou SWEET STRAWBERRY.

 

Jednoducho otočte a utiahnite kapsulu na jednotke. Jedna kapsula vydrží cca 450 potiahnutí.

Dobíjanie prebieha vyskrutkovanie kapsule zo zariadenia v protismere hodinových ručičiek a naskrutkovanie zariadenia Pen do adaptéra USB type A priloženom v balení. Červeno svietiaca ľad dióda indukuje nabíjanie. Po zmene červenej ľad diódy na zelenú je zariadenie dobité a pripravené na ďalšie použitie.

 

Obsah balení:

1x kapsule Watermelon (je súčasťou zariadenia VITA GO)

1x dobíjacie zariadenie:                     (PEN, 280mAh), plné nabitie trvá 2,5 hodiny.

1x konektor USB Type A:                  (5V, 120mAh)

4x kapsule SWEET STRAWBERRY - Sladké jahody s mätou predstavujú výnimočnú kombináciu chutí. Preto aj inhalátor VitaVape Sweet Strawberry, ktorý ich v sebe kombinuje, ponúka jedinečný zážitok v ústach. Obe chute dohromady tvoria sladkoosviežujúci mix s upokojujúcim účinkom na telo i myseľ. Ak ste milovníkmi sladkých jahôd s chuťou osviežujúcej mäty, tak táto príchuť je práve pre Vás.

 

Varovanie:

Vitavape® VitaGO je určený len pre dospelých. Uchovávajte mimo dosahu zvierat a detí.

Tieto produkty nie sú určené na diagnostiku, liečbu, liečenie alebo prevenciu akejkoľvek choroby. Tieto vyhlásenia neboli hodnotené správou potravín a liečiv. Uchovávajte mimo dosahu detí. Neužívajte, ak ste tehotná alebo dojčíte. Toto nie je doplnok stravy.

Obal bol vyrobený z recyklovaného materiálu. Nevyhadzujte do komunálneho odpadu. Elektronické zariadenie zlikvidujte ako elektroodpad v súlade so zákonom o odpadoch a smernice EÚ.