Sleep - Lavender and Vanilla water

VitaCig SLEEP spája upokojujúcu vôňu levandule s nádychom vanilky. VitaCig SLEEP prístroj určený na použitie, keď ste pripravení relaxovať, meditovať, odpočívať alebo ísť spať. K zvýšeniu účinku prispievajú výťažky z valeriány, citrónu a neroli. Nedostatok spánku oslabuje imunitný systém, spomaľuje reakčné časy a robí vás náchylnejšími k depresiám, úzkosti a nízkej nálade.

Dostupnosť Skladem (>5 ks)
€13
Sleep - Lavender and Vanilla water
Vitacig Sleep
Novinka
Banner7

Vitacig je prenosné aromaterapeutické zariadenie, ktoré tabak ani nikotín. Funguje tak, že vytvára voňavé vodné výpary tekutin obohatených o vitamíny a prírodné esenciálne oleje.


DÁVKOVANIE: Inhalátor obsahuje až 300 - 500 potiahnutí (v závisloslosti na sile ťahu). Používať ho môžete kedykoľvek počas dňa.

ZLOŽENIE: (1,4 ML) 1x kapsule obsahuje: Vitamín A, vitamín B2, vitamín B6, vitamín B12, vanilkový extrakt, valeriánsky olej, neroliový olej, levanduľový olej, citrónový olej, melatonín, MaxVG, destilovaná voda.


VAROVANIE: Použitie aromatických inhalátorov VitaCig je bezpečné, pretože neobsahuje žiadne škodlivé látky. Inhalátory VitaCig NEOBSAHUJÍ nikotín, tabák, dehet ani znečišťující látky. Tieto produkty nie sú určené na diagnostiku, liečbu, liečenie alebo prevenciu akejkolvek choroby. Tieto vyhlásenia neboli hodnotené správou potravín a liečiv. Uchovávajte mimo dosahu detí. Neužívajte, ak ste tehotná alebo dojčíte. Toto nie je doplnok stravy.

Zákaz predaja osobám mladším ako 18 rokov!

Obal bol vyrobený z recyklovaného materiálu. Nevyhadzujte do komunálneho odpadu. Elektronické zariadenie zlikvidujte ako elektroodpad v súlade so zákonom o odpadoch a smernice EÚ.


Dodatočné parametre

Kategória: VITACIG
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.1 kg